Jedynie dzisiaj, czyli w środę 20 lutego bukmacher Forbet ma ciekawą promocję dla swoich graczy. A mianowicie zmniejsza ryzyko przegranej na kupony e-sportem z gry CS:GO. Podczas odbywającej się imprezy Intel Extreme Masters w Katowicach.

Co istotne w tym wszystkim nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału w promocji. A udział w niej może każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał przynajmniej jednego depozytu.

Promocja trwa jedynie w środę 20 lutego i dotyczy kuponów, na których będą znajdować się zdarzenia z IEM Katowice CS:GO. Biorą w niej automatycznie wszystkie, kupony, które:

  • mają zdarzenia jedynie z oferty przedmeczowej Counter Strike -> IEM Katowice
  • stawka kuponu wynosi dokładnie 49 PLN bądź 99 PLN
  • są zagrane za sroki własne.

Jeżeli zawarty kupon okaże się przegrany, a do tego spełnione są powyższe warunki promocji to bukmacher przyzna zwrot w kwocie zawarcia kuponu. Najpóźniej do 21.02.2019 do godz. 16:00. Warto jest pamiętać, że można otrzymać dodatkowy bonus za fakt, że znajdujące się zdarzenia na kuponie zakończa się rezultatem 16:0 bądź też ACE.

W promocji są wykluczone kupony systemowe oraz takie, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Otrzymaną wartość bonusu będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania przynajmniej czterokrotnego obrotu po kursie minimum 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.