W dniu 2 marca bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, że w godzinach 15:00 – 21:00 dokonamy zawarcia kuponu, a bukmacher zwiększy wygraną o 12%.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. To wszystko sprawia, że nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Promocja obwiązuje jedynie w dniu 2 kwitnienia w godzinach 15:00 – 21:00. I to właśnie w tym czasie musimy dokonać zawarcia kuponu, aby liczyć na większą wygraną.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. każde z nich nie może mieć kursu mniejszego niż 1.30. Dodatkowo każde zdarzenie musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera.

A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ we wtorek dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków w ligach zachodnich, jak Premier League, LaLiga czy Seria. Do tego czekają nas spotkania w LOTTO Ekstraklasie.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego kupon został zawarty za środki własne i został rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.