Od 3 do 31 stycznia możemy cieszyć się z większej wygranej z Forbet. Ponieważ w tym czasie bukmacher ma promocję „Kto rano wstaje temu forBET daje”. Polega ona na tym, żeby w godzinach 6:00-12:00 dokonać zawarcia kuponu, a wówczas będziemy mogli cieszyć się z większej wygranej.

Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w dniach 3-31 stycznia. Jednak należy pamiętać, że trzeba tego dokonać w godzinach 6:00-12:00.

W promocji biorą udział zarówno zdarzenia przedmeczowe, ale i na żywo. Lecz musi znajdować się jedno zdarzenie specjalne „Wygrywaj +14%” z kursem 1,14, które to znajduje się w zakładce „Wygrywaj więcej 14%”.

Kupon musi zostać zawarty za środki gotówkowe. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu za środki bonusowe to będzie oznaczało, że jesteśmy wykluczeni z promocji.

Bukmacher w tej promocji zabrania grania również sportów wirtualnych.

Jak spełniasz powyższe warunki i Twój kupon okaże się wygrany, będziesz mógł cieszyć się z większej wygranej o 14%. Rozliczenie zdarzenia „Wygrywaj +14%” nastąpi każdego dnia o godzinie 12:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.