Poranną promocje na cały miesiąc luty ma dla swoich graczy bukmacher Forbet. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00-12:00, aby liczyć na większą wygraną.

Promocja trwa przez cały luty, od 1 do 28 dnia tego miesiąca. Jednak obowiązuje jedynie w godzinach porannych, tj. 06:00-12:00.

Udziału swojego w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać. Wystarczy zawrzeć kupon w godzinach 06:00-12:00, a także dodać zdarzenie specjalne o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. Można wybierać zakłady z oferty spotkań na żywo jak i przedmeczowej.

Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to cztery, ale w tym wlicza się specjalnie zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. Natomiast łączny kurs kuponu to 1.50. Bukmacher dopuszcza zdarzenia zarówno przedmeczowe jak i na żywo.

W tej promocji bukmacher zabrania:

  • zawierania kuponu, na którym będą znajdować się zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • zawarcie kuponu za inne środki niż własne

Spełniając powyższe warunki promocji to Twoja wygrana zostanie zwiększona o 14%. Rozliczenie zdarzenia „Wygrywaj więcej 14%” następuje każdego dnia.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.