Na dzień 14 grudnia bukmacher Etoto z okazji swojego kalendarza adwentowego ma promocję, a mianowicie Freebet w wysokości 5 PLN. Należy postawić dowolny zakład składający się z kilku typów, za stawkę przynajmniej 50 PLN. W razie przegranej dostajesz Freebeta. Należy również pamiętać, że mamy czas do końca dnia, aby odebrać nagrodę. Szczegóły akcji znajdują się poniżej:

  1. Zakład musi zostać postawiony w dniu dzisiejszym, czyli 14 grudnia maksymalnie do godziny 23:50.
  2. Minimalna kwota zakładu to 50 PLN postawione za gotówkę (Freebety nie są brane pod uwagę).
  3. Na kuponie musza znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.
  4. Kupon musi zostać rozliczony jako przegrany.
  5. Czas na odebranie nagrody mamy do końca piątku 14 grudnia do godz. 23:59. Jeżeli jej nie odbierzemy to ona przepada.
    Aby odebrać nagrodę w akcji Sprzedaży premiowanej, użytkownik po rozliczeniu u musi kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie dopisana do konta gracza maksymalnie po 72 godzinach od aktywacji bonusu.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.