Gdzie typować gale freak fight?

Pewnie mało kto jeszcze kilka lat temu spodziewał się, że walki freak fighterów będą aż tak bardzo popularne. Kiedyś te starcia były oceniane jako żenujące (a przynajmniej przez niektórych). Dzisiaj najpopularniejsze federacja mają rzesze fanów, a same zarabiają spore pieniądze. Które organizacje są w ścisłej czołówce? Którzy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady na gale freak fight? Jeśli interesuje Cię aspekt dotyczący bukmacherki, to także powinieneś przeczytać poniższy tekst.

Jakie są najpopularniejsze federacje?

Bez wątpienia na pierwszym miejscu jest Fame MMA. Co ciekawe, ten projekt został założony przez czwórkę inwestorów. Chodzi o Wojciecha Golę (ponoć to on jako pierwszy wymyślił, by stworzyć galę z walkami znanych osób), Michała Barona, Krzysztofa Rozparę i Rafała Pasternaka. Początkowo mało kto wróżył sukces tej federacji. Teraz Fame MMA dominuje na rynku. Wyniki ze sprzedaży PPV robią gigantyczne wrażenie. Dodatkowo nie brakuje osób, które chętnie oglądają konferencje, ceremonie ważenia, treningi, czy wywiady z zawodnikami. Ten biznes się bardzo mocno kręci. I raczej nie zapowiada się, by miało się to zmienić. Wydaje się, że o miano dominatora na rynku freak fightów może także powalczyć High League. W porównaniu do Fame MMA, organizacja Malika Montany dopiero raczkuje. Pod koniec sierpnia 2021 roku została zorganizowana pierwsza odsłona High League. I już zebrała bardzo dobre recenzje.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Gdzie możesz obstawiać Fame MMA?

Uważasz, że jesteś w stanie dobrze obstawiać walki w Fame MMA? Uwielbiasz tę organizację? Z zapartym tchem śledzisz nie tylko same walki, ale także otoczkę, która jest niezwykle emocjonująca? Warto dodać, że pojedynki znanych osób, między innymi z social media, możesz typować za pieniądze. Dzięki temu emocje sięgną zenitu. Wszak masz okazję nie tylko śledzić walki, ale także dodatkowo zarabiać na nich spore pieniądze. W tym momencie sponsorem Fame MMA jest bukmacher internetowy Betclic. Jeśli chcesz typować freak fighty, to musisz założyć konto w tym buku online. Warto, bo czeka na Ciebie nie tylko urozmaicona oferta, ale także hojny bonus dla nowych użytkowników.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W jakim buku wytypujesz walki High League?

Możesz również zdecydować się na typowanie High League. Co warto wiedzieć o tej federacji? Nie da się ukryć, że sukces Fame MMA zmotywował wielu biznesmenów do założenia własnej federacji. Wszak każdy chce zarabiać na coraz większej popularności freak fightów. Jak się okazuje, ten rynek ma zaś miejsce dla wielu firm. Sporo mówi się o tym, że pierwsza gala pod szyldem High League odniosła bardzo duży sukces. Nie tylko organizacyjny, ale także finansowy. Po części przyczyniła się do tego Fortuna. To bowiem oficjalny sponsor High League. Jeśli chcesz obstawiać walki w ramach tej federacji, to musisz założyć konto w Fortunie. Ewentualnie masz okazję skorzystać z punktów stacjonarnych. Typowanie przez sieć jest jednak o wiele bardziej wygodne. Należy zaznaczyć, że zarówno Betclic, jak i Fortuna oferują sporo zakładów na freak fighty. Klienci mają zatem do wyboru nie tylko zakłady podstawowe.