Podczas najniższego weekendu, tj. soboty oraz niedzieli bukmacher Fortuna wprowadza promocję dla swoich graczy -„Happy Hours„, w której zwiększa wygraną o 14% na kupony ze skoków narciarskich.

Fortuna zwiększa wygrane na skoki narciarskie

Fortuna zwiększa wygrane na skoki narciarskie

W promocji mogą wziąć udział wszyscy gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

„Happy Hours” obowiązuje:
-sobota, 16.03. Happy Hours: 13:45-15:45
-niedziela, 17.03. Happy Hours: 14:00-16:00

Jedynie w tych godzinach można dokonać zawarcia kuponu promocyjnego, aby kupon brany byłby pod uwagę należy dodać do niego bonus kursy Happy Hours w kategorii zakładów na skoki narciarskie.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Poza tym na naszym kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie. Na kuponie nie może znaleźć się typ z innej dyscypliny. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Natomiast środki za jakie zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Co istotne tej promocji nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Również kupony z wykorzystaną opcją „Early Cash Out” nie są brane pod uwagę.

Jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany i poza tym spełnia powyższe warunki promocji. To automatycznie bukmacher Fortuna zwiększy wygraną o 14%.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.