Jak często bukmacherzy dają graczom nowe promocje?

Cenisz sobie to, że wybierając firmy bukmacherskie online możesz np. typować o dowolnie wybranej przez Ciebie porze dnia i nocy? Nie da się ukryć, że to ciekawa opcja. Poza tym podmioty hazardowe online oferują także fajne bonusy na start. Nie dziwi, że coraz więcej osób je wybiera. Na jakie promocje można jednak w ogóle liczyć? Jak często są one oferowane? Wszystkie najważniejsze informacje na temat tych aspektów znajdziesz poniżej.

Oferty z okazji pierwszego depozytu to standard

Konkurencja na rynku zakładów wzajemnych jest coraz większa. Kiedyś, jeszcze kilka lat temu, wydawało się, że branża bukmacherska powoli będzie się „zwijać”. Wszystko było spowodowane nowelizowaniem ustaw itp. Okazało się jednak, że wprowadzone roszady wszystko dokładnie uregulowały oraz uporządkowały. Nie dziwi, że coraz więcej firm bukmacherskich chce działać na polskim rynku. Statystyki pokazują, że w naszym kraju nie brakuje osób, które interesują się takim właśnie sposobem inwestowania. Z tego względu nie zaskakuje też, że nowe podmioty hazardowe wprowadzają do oferty bardzo fajne promocje. Tak, by jak najbardziej zachęcić Klientów. Obecnie bonusy z okazji pierwszego depozytu to tak naprawdę chleb powszedni. Są one dostarczane pod rozmaitymi postaciami. Np. w Fortunie możesz otrzymać zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN. STS oferuje zaś zakład bez ryzyka do 100 PLN. A potem bonusy w kwocie 1500 PLN itd. To powoduje, że oferta na jutro w STS jest często przeglądana przez zainteresowanych Klientów. Po prostu ten podmiot hazardowy regularnie pozyskuje nowych użytkowników. Bonusy to jedno. Topowe podmioty bukmacherskie oferują także znakomite kursy. Tak samo, jak ofertę, która jest bardzo rozbudowana.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Promocje przy drugim depozycie także są coraz powszechniejsze

Obecnie Klienci zwracają uwagę nie tylko na to, co jest oferowane z okazji premierowego bonusu. Możesz przecież wybrać takie firmy bukmacherskie, które zapewniają świetne promocje również na dalszych etapach. W gronie takich podmiotów hazardowych jest m.in. Fortuna. Jakie promocje bukmacherskie są zaś na co dzień oferowane przez ten podmiot hazardowy? Warto zaznaczyć, że możesz zdecydować się m.in. na zwrot za pierwszy przegrany kupon. Jak zaś wpłacisz pieniądze po raz drugi do Fortuny, to otrzymasz bonus 50% aż do poziomu 200 PLN. STS także jest tutaj bardzo hojny. Możesz bowiem otrzymać wspomniane 1500 PLN (w trzech transzach; 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN), jeśli tylko w ciągu jednego miesiąca od zarejestrowania trzy razy wpłacisz pieniądze (i uporasz się z obrotami). Fajna promocja czeka także na Klientów Betfan, którzy zdecydują się na drugi depozyt.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Bonusy z okazji ważnych wydarzeń sportowych

Co ważne, profesjonalne podmioty hazardowe oferują bonusy nie tylko dla nowych Klientów. Lojalni użytkownicy także nie mają powodów do narzekania. Nie brakuje np. bonusów z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Pod koniec 2022 roku zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata w futbolu. Jesteśmy pewni, że wszystkie topowe firmy bukmacherskie przygotują z okazji tego eventu wiele bardzo fajnych promocji.