Przegrywać z bukmacherem każdy może – jeden to robi lepiej, drugi gorzej. Jednakże skoro czytasz ten artykuł, to zapewne nie masz ochoty przegrywać, a zacząć zgarniać nagrody, czyż nie? Dlatego też dziś przedstawimy ci pewne kwestie, których nie możesz pominąć, jeśli chcesz wygrywać z bukmacherem!

Jak nie przegrywać z bukmacherem obstawiając typy online?

Zacznij od wybrania lepszego bukmachera

Bardzo ciężko jest wybrać tego bukmachera, który natychmiast zaoferuje ci jak najlepsze kursy na wybraną przez ciebie dyscyplinę sportu. Wybierając buka, należy zdecydowanie zwrócić uwagę na liczbę dostępnych opcji zakładów i oferowane przez niego kursy. Innym ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę podczas grania w zakłady online, jest dostępność transmisji z meczów, żebyś mógł oglądać chociaż te najpopularniejsze mecze sportowe.

Zakłady online

Wśród innych opcji na pewno warto sprawdzić, czy wybrany przez ciebie legalny bukmacher ma opcję cash out, która obejmuje również zakłady na online. Większość z tych funkcji można znaleźć u legalnych bukmacherów STS, Fortuna, forBET czy Betclic. Inni operatorzy również koncentrują się na rozszerzaniu swoich zakładów online i ciągłym dodawaniu nowych opcji do swoich ofert, dlatego zdecydowanie zalecamy, abyś również zarejestrował u nich konto.

polski bukmacher sts bonus 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez wpłaty własnej. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy warto jest obstawiać online?

Takie zakłady mogą zapewnić nam rozrywkę, a z czasem nawet przynieść ogromne zyski. Jednak ważne jest, aby prowadzić gry online w wysoce przemyślany sposób i najlepiej jest korzystać z wcześniej określonego budżetu, aby nie stracić na tym zbyt wiele. Oczywiście zakłady online nie są grą, którą poleca się niecierpliwym i impulsywnym graczom, ponieważ zazwyczaj przynoszą najwięcej korzyści bukowi. Jeśli jednak usiądziesz przy swoich zakładach online i odpowiednio to rozegrasz, masz okazję zamienić swoje umiejętności bukmacherskie na ogromne sumy pieniędzy.

Graj odpowiedzialnie!

Należy pamiętać, że granie u buka może prowadzić do uzależnienia od gier losowych, a tym samym do przyszłych problemów finansowych i rodzinnych. Pamiętaj, że chociaż zakłady sportowe online są fajne, nierozsądne obstawianie mogą spowodować szkody w twoim portfelu. Dlatego tak ważna jest odpowiedzialna gra. Dlatego jeśli okaże się, że przegrywasz, nie próbuj tych pieniędzy odzyskać, ponieważ to sprawi, że stracisz tylko więcej. O uzależnienie od zakładów bukmacherskich nie jest trudno, dlatego też uważaj z tym, co robisz!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj!

Przykładowo, podczas transmisji meczu piłkarskiego online najlepiej nie stawiać na mecze na najwyższym poziomie, jak np. Liga Mistrzów, a na pewno najlepiej skupić się tylko na meczach w mniej popularnych ligach i stawiać tylko na drugą połowę meczu. Ułatwi Ci to wygrywanie, a jeśli zaczniesz przygodę z obstawianiem w czasie rzeczywistym, będziesz wiedział, od czego zacząć.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.