Przed nami 13 grudnia. Jak dobrze wiadomo Forbet prowadzi Kalendarz adwentowy, w którym codziennie proponuje inne promocje. W związku z tym, co ciekawego bukmacher  zaproponował na dziś?Szczegóły promocji można znaleźć poniżej.

1. Promocja jest aktywna jedynie w dniu dzisiejszym 13 grudnia. Dotyczy jedynie spotkań z piłkarskiej Ligi Mistrzów. W związku z tym wszystkie typy muszą być zawarte z tych rozgrywek i rozliczone maksymalnie do godziny 23:59.

2. Kupon musi zostać postawimy za dokładną kwotę 99 PLN. Muszą być na nim przynajmniej 8 zdarzeń, a kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30.

3. W razie jednej pomyłki bukmacher zwraca Ci całą stawką za jako został postawiony kupon. W razie dwóch pomyłek połowę stawki!

4. Zabrania się typu draw no bet (popularnie DNB), ponieważ ten rodzaj typu jest wykluczony z konkursu. A także nie można stawiać za środki bonusowe oraz kupon nie może być grany system. O ile chcemy wziąć udział w promocji.

5. Bonus należy obrócić cztery razy po kursie minimalnym 2.00, a mamy na to czas 30 dni!

Jeżeli nie masz konta w Forbet,możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe kontobukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.