Podczas najbliższego weeekendu skoczkowie będą skakać w Polsce. W związku z tym na niedzielny konkurs indywidualny w Zakopanem, bukmacher Lvbet przewidział konkurs. Polega on na wytypowaniu Polaka, który zostanie zwycięzcą konkursu. Jeżeli tak się nie stanie bukmacher przyzna Ci zwrot.

Promocja dotyczy niedzielnego konkursu Pucharu Świata, który odbędzie się 20 stycznia. Polega ona na wytypowaniu Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego.

Jeżeli wytypowany faworyt nie stanie na podium, czyli nie zajmie trzech pierwszych miejsc to bukmacher zwróci Ci zwrot stawki. Zwrot 100% stawki do 50 PLN będzie wypłacany za przegrany zakład postawiony na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Zakopanem 2019 (20.01.2019), w przypadku gdy wybrany zawodnik nie zajmie miejsc 1-3.

Udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać ponieważ zapis do niej jest automatyczny, wystarczy tylko wytypować zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem (20.01.2019), a zakład ten okaże się przegrany. Jeśli gracz postawi kupon kombi to zwrot będzie możliwy w przypadku kiedy tylko selekcja na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem okaże się przegrana, a pozostałe selekcje będą wygrane.

Minimalna kwota kuponu za jaki można dokonać zawarcia kuponu 10 PLN. Lecz trzeba pamiętać, że kupon można zawierać jedynie ze środków własnych. Jeden bonus przysługuje na jednego gracza.

Maksymalna kwota zwrotu od bukmachera to 50 PLN. Bonus zostanie przyznany najpóźniej do dnia 21.01.2019, do godziny 17:00.

Ewentualny bonus, aby móc wypłacić należy obrócić przynajmniej raz po kursie minimalnym 1.75. Bukmacher daje na to 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.