Warto jest wziąć udział w konkursie prowadzonym przez bukmachera Forbet na sporty wirtualne. Jest na pewno o co walczyć, bowiem nagroda dla zwycięzcy to 10 000 PLN. Natomiast łącznie zostanie nagrodzonych dziesięciu najlepszych typerów.

Konkurs trwa do 11 lutego. Do tego czasu należy zawierać kupony na sporty wirtualne u bukmachera, tj. piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi psów czy konne. Należy wybrać sobie dyscyplinę i dołączyć do konkursu. Warto jest podkreślić, że wirtualna piłka nożna u bukmachera jest dostępna także w aplikacji mobilnej.

Im więcej zdarzeń będzie znajdować się na kuponie tym samym większa ilość punktów zostanie przyznana od bukmachera. Należy zbierać punkty i tym samym piąć się wyżej w rankingu.

Jest na pewno o co walczyć, ponieważ Forbet przewidział nagrody dla dziesięciu najlepszych typerów, na których czekają dosyć atrakcyjne nagrody. Zwycięzca będzie mógł cieszyć się z nagrody w wysokości 10 000 PLN!!

Natomiast tabela nagród wygląda następująco:

  1. Miejsce-Nagroda 10 000 złotych
  2. Miejsce-Nagroda 3 000 złotych
  3. Miejsce-Nagroda 2 000 złotych
  4. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  5. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  6. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  7. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  8. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  9. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  10. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.