Do piątku do godziny 13:00 bukmacher Forbet prowadzi promocję dla swoich graczy, podczas której można wygrać wejściówki sobotni mecz ŁKSu z Garbarnią. Wystarczy dodać zdjęcie wraz z komentarzem, aby włączyć się do walki o wygraną.

Pokaż zdjęcie z historii ŁKSu Łódź i wygraj nagrody

Pokaż zdjęcie z historii ŁKSu Łódź i wygraj nagrody

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. Ta akcja promocja obowiązuje do piątku do godziny 13:00.

Promocja polega na dodaniu zdjęcia związanego z historią ŁKSu Łódź. Pod zdjęciem musi znaleźć się komentarz. A musi zostać to opublikowane na jednym z mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter).

Trzeba pamiętać, że jedna osoba może dodać jedno zdjęcie z komentarzem. Lecz trzeba pamiętać, że edytowanie zdjęć jak i komentarzy automatycznie są wykluczone z konkursu. Bukmacher z zwycięzcami skontaktuje się w piątek 01.03.19 po godz. 13:00 poprzez prywatną wiadomość na portalu społecznościowym, na którym zostało załączone zdjęcie konkursowe.

Kod promocji – BETONLINE

A jest na pewno o co walczyć, ponieważ pięć najlepszych zdjęć z komentarzami zostanie nagrodzone podwójnymi wejściówkami na mecz z Garbarni. A poza tym przewidziane są bonusy oraz firmowe gadżety forBET.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.