Na dobre rozkręcamy się z sezonem tenisowym. W marcu odbywają się dwa duże turnieje, tj. Indian Wells oraz Miami Open. Podczas to, których bukmacher LvBet prowadzi konkurs dla swoich graczy.

Obstawiaj kupony walcz o nagrody

Obstawiaj kupony walcz o nagrody

W konkursie mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w konkursie nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponów na dwa turnieje Indian Wells oraz Miami Open. A stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Konkurs składa się z dwóch etatów:

  • Pierwszy trwa podczas trwania Indian Wells, czyli do 17 marca
  • Drugi trwa od 18 – 31.03 i muszą na nim znajdować się jedynie zdarzenia z Miami Open.

Konkurs bukmachera LVbet polega na zawieraniu kuponów, dzięki którym zbieramy punkty. A sposób punktowania wygląda następująco:
• Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
• Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Wygra ta osoba, która zgromadzi najwięcej punktów. Nagrody zostaną przyznane graczom w dniu 18.03.2019 do 17:00 za pierwszą część turnieju oraz w dniu 1.04 nagrody główne za cały turniej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.