Na najbliższą serię spotkań w angielskiej Premier League bukmacher LvBet organizuje konkurs. Podczas, to którego nagrodzi dziesięciu graczy. Dla zwycięscy przewidziany jest bon w wysokości 300 PLN.

Promocja obowiązuje jedynie spotkania angielskiej Premier League, które zostaną rozegrane w dniach 27-29 grudnia. Na kuponie mogą znaleźć się jedynie typy ze wspomnianej ligi.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Bukmacher zabrania grania Freebetami oraz innymi środkami bonusowymi. Jedynie można grać środkami własnymi.

Na kuponie mogą znajdować się typy przedmeczowe z dwudziestej serii zmagań angielskiej Premier League. Kurs łączny na kuponie nie może być mniejszy niż 1.50, a ilość typów to dwa. Zabroniona jest opcja Cash – Out.

W tej promocji jednak trzeba typować jak najwyższe AKO. Ponieważ zostanie nagrodzonych dziesięciu graczy których kurs łączny był najwyższy, a w dodatku kupon został rozliczony poprawnie.

Jest o co na pewno walczyć, ponieważ nagrody bukmachera na ten konkurs to: 300 PLN za 1-sze miejsce, bonus 250 PLN za miejsce 2-gie, 200 PLN za miejsce 3-cie, miejsca 4-5 bonus 150 PLN, miejsca 6-8 bonus 100 PLN, miejsca 9-10 bonus 80 PLN.

Jeżeli uda Ci się być w TOP 10 to nagrodę dostaniesz 31 grudnia. Aby bonus wypłacić musisz dokonać trzykrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie minimalnym 1.75.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.