Masz zamiar typować w weekend? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który to zwiększa wygrane dla swoich typerów o 14%.

Wygrane bez podatku u bukmachera Forbet w weekend

Wygrane bez podatku u bukmachera Forbet w weekend

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak trzeba spełnić podstawowy warunek tej akcji, czyi zagraniu kupon od piątku od godz. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania.

Poza tym operator wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Natomiast wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Z tej promocji są wykreślone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe lub zagrane systemem.

Jeżeli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany. To bukmachera automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Pakiet dla nowego użytkownika

Warto jest pamiętać, ze bukmacher Forbet prowadzona najnowszy pakiet dla graczy. Wystarczy założyć nowe konto i dokonać depozytu, a w zamian można liczyć na dodatkowe bonusy. Łącznie ten operator zwiększy trzy pierwsze wpłaty:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Łączna suma bonusów to, aż 2000 PLN!

Jednak to nie wszystko. Gracz, który podczas rejestracji wpisze kod promocyjny BETONLINE to w zamian otrzyma bonus w wysokości 50 PLN.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.