W dniach 22 i 23 czerwca bukmacher Fortuna zmniejsza ryzyko przegranej. Jak okażę się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to operator przyzna bonus w wysokości 20 PLN.

Bukmacher Fortuna promocja na sporty wirtualne w weekend

Bukmacher Fortuna promocja na sporty wirtualne w weekend

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna. Warto jest pamiętać, że swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja trwa do końca niedzieli 23 czerwca, czyli do godziny 23:59. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagraniu kuponu, na którym będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej bukmachera na sporty wirtualne.

Lecz należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do niedzieli 23 czerwca do godz. 23:59.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Operator dopuszcza zarówno kupony singiel, AKO oraz MAXIKOMBI, który mogą zostać zagrane ze strony internetowej oraz aplikacji mobilnej tego operatora.

Typer, który spełnia warunki promocji, a poza tym okaże się, że jego kupon został rozliczony jako przegrany otrzyma do bukmachera bonus w wysokości 10 PLN w formie punktów FKP. Środki trafią na konto gracza najpóźniej do 24.06.2019 do godz. 23:59

Darmowa gotówka na start u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy. Już za same założenie konta można liczyć na bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Wystarczy wpisać kod kod promocyjny BETONLINE, a wówczas trafią środki na konto. Dzięki, którym w pełni za darmo będzie można zawierać zakłady.


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.