Po przerwie reprezentacyjnej wracamy ze spotkaniami ligowymi. Już w niedzielę 31 marca czeka nas bardzo ciekawe spotkanie w LOTTO Ekstraklasie, gdzie to Wisła Kraków zmierzy się z Legią Warszawa. W związku z tym bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, w której zmniejsza ryzyko przegranej.


Mniejsza przegrana na spotkanie Wisła – Legia

Mniejsza przegrana na spotkanie Wisła – Legia

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Chcąc wziąć udział w tej promocji musimy dokonać zawarcia kuponu, na którym będzie typ ze spotkania Wisła Kraków – Legia. Czas na zawarcie kuponu mamy do 31 marca do godz. 18:00, czyli momentu rozpoczęcia się tej konfrontacji.

Ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna. Jednak musi na kuponie znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z oferty bukmachera na spotkanie Wisła Kraków vs Legia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka natomiast musi wynieść minimum 50 PLN.

Kod promocji BETONLINE na bonus

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako przegrany. To bukmacher LVbet dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Ewentualny bonus na konto gracza trafi najpóźniej 1 kwietnia do godz. 17:00. Lecz trzeba pamiętać, że na każdego typera przysługuje jeden bonus.

Otrzymaną nagrodę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu, po kursie nie mniejszym niż 1.50.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.