Przed nami zmagania dwudziestej pierwszej kolejki hiszpańskiej Premiera Divison. Z tej okazji bukmacher LvBet prowadzi promocję dla swoich graczy. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zakładu na zmagania z LaLigi z aplikacji mobilnej, a nasza wygrana będzie większa o 14%.

Promocja obowiązuje jedynie podczas zmagań dwudziestej pierwszej kolejki hiszpańskiej LaLiga. Aby wziąć udział w promocji należy dokonywać zakładów w dniach 25.01.19 0:00 – 28.01.19 23:00.

W promocji biorą udział kupony, które będą miały następujące typy:
-zakłady przedmeczowe,
-zakłady na żywo,
-kupony pojedyncze,
-kupony kombi.

Lecz należy pamiętać, że wszystkie musza pochodzić z rozgrywek najwyższej fazy rozgrywkowej w Hiszpanii.

Należy również pamiętać, że zawarte kupony muszą pochodzić ze środków własnych. Bukmacher wyklucza w tej promocji granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi.

Również istotnym faktem jest to, że musimy zawrzeć kupony z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu, np. z strony internetowej bukmachera to jesteśmy wykluczeni z promocji.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a do tego nasz kupon został rozliczony, jako wygrany to będziemy mogli cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.