Na najbliższą serię zmagań we francuskiej Ligue 1 bukmacher LvBet przewidział promocję. Zawierając kupony na najwyższa fazę rozgrywkową we Francji z aplikacji mobilnej możemy liczyć na większą wygraną o 14%!

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej dwóch wpłat.

Udziały w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy, bowiem spełnić poniższe kryteria:

  • na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z dwudziestej czwartej kolejki francuskiej Ligue 1, która to seria zmagań zostanie rozegrana w dniach od 8 do 10 lutego;
  • kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera Lvbet
  • Ilość zdarzeń jest dobrowolna, ale tylko mogą na niej znajdować się zdarzenia z Ligue 1
  • Kupon musi zostać zawarty za środki własne
  • Bukmacher dopuszcza następujące typy zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi
  • kupon został rozliczony jako wygrany

Spełniając powyższe warunki Twoja wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14%!

A jest z czego wybierać, ponieważ podczas tej serii zmagań w francuskiej Ligue 1 zostaną rozegrane ciekawe pojedynki, jak chociażby PSG vs Bordeux czy Montpellier vs Monaco.

Jednak należy pamiętać, że jak zawrzemy kupon z strony mobilnej bądź internatowej to kupon jest wykluczony z promocji. Tak samo jak zresztą zagranie przez freebety bądź inny środki bonusowe.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.