Podczas najbliższego weekendu, tj. od 15 do 18 lutego zostanie rozegrana dwudziesta druga seria zmagań w niemieckiej Bundeslidze. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję na te zmagania. Wszystkie kupony na zmagania z tych rozgrywek bukmacher zwiększa wygrane o 14%.

Promocja obowiązuje jedynie podczas zmagań dwudziestej drugiej kolejki niemieckiej Bundesligi. Udziału w niej nie musimy nigdzie zgłaszać, ponieważ wystarczy, że spełnimy warunki promocji wyznaczone przez bukmachera. A wyglądają one następująco:

  • Na kuponie mogą znajdować się jedynie obrębie meczów 1. ligi niemieckiej w dniach 15.02 – 18.02.2019.
  • Bukmacher pozwalana zawierać typy z oferty: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi
  • Stawka kuponu jest dowolna, ale środki muszą pochodzić z konta głównego. Granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi sprawi, że jesteśmy wykluczeni z promocji
  • W promocji biorą udział jedynie kupony, które zostały zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet

Niewątpliwie warto jest skorzystać z tej promocji, ponieważ ciekawy pojedynków do typowania nie zabraknie. W tym swoje pojedynki rozegrają, m.in. Bayern Monachium, który w składzie pojawi się Lewy, czy też BVB. Są to ekipy, które rywalizują o Mistrzostwo Niemiec.

Spełniając powyższe warunki promocji, a także jeżeli okaże się, że nasz kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.