Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu na angielską Premier League? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher LvBet. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu z aplikacji mobilnej i możemy liczyć na zwiększa wygraną o 14%.

Udział w promocji jest automatyczny. Wystarczy, że spełnimy warunki promocji, więc nigdzie nie musimy zgłaszać swojego udziału.

Promocja trwa podczas najbliższego weekendu, tj. od 1 do 4 lutego. I mogą wziąć w niej udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Promocja polega na zawarciu kuponu na zdarzenia z angielskiej Premier League, który zostaną rozegrane w dniach od 1 do 4 lutego. A także w tym samym czasie musi zostać rozliczony nasz kupon.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzania a serii spotkań angielskiej Premier League, które zostaną rozegrane pomiędzy od 1 do 4 lutego. Można zawierać następujące zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak kupon musi zostać zawarty za środki własne. Dokonanie zawarcia kuponu przez freebet bądź inne środki bonusowe będzie oznaczać, że dany kupon zostaje wykreślony z promocji.

Jak dany kupon spełnia powyższe warunki, a także został rozliczony, jako wygrany, a do tego kupon został rozliczony, jako wygrany bukmacher zwiększy wygraną o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.