Już w czwartek 23 maja bukmacher STS ruszają Mistrzostwa Świata U20, które zostaną rozegrane na boiskach w Polsce. Z tej okazji bukmacher STS przewidział promocję dla swoich graczy, w której to pula nagród wynosi 30 000 PLN.

Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Promocja dostępna jest dla graczy do 28 maja. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji , tj. zawarcie kuponu za minimum 10 PLN, na których będą znajdować się same zdarzenia z Mistrzostw Świata U20.

W tej akcji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia typy 1 x 2, czyi zwycięstwo gospodarzy lub gości, bądź remis.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Co istotne na kupnie ma znaleźć się dokładnie piętnaście zdarzeń, a wszystkie muszą pochodzić z oferty bukmachera na Mundial U20.

Wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykreślone z tej akcji. Ta promocja nie łączy się również z Hitem Dnia oraz Superofertą.

Każdy typer może w ramach tej promocji bukmachera STS może oddać maksymalnie 15 kuponów.

Podczas Mistrzostw Świata U20 zobaczymy Polaków, którzy zagrają odpowiednio:

  • 23 maja z Kolumbią
  • 26 maja z Tahiti
  • 28 maja z Senegalem

Pula nagród jaką organizuje bukmacher STS wynosi łącznie 30 000 PLN. Ta wartość zostanie podzielona przez wszystkich graczy, których kupony spełniają powyższe warunki promocji. a także kupony zostaną rozliczone jako wygrane.

Nagrody do graczy trafią w do dnia 5 czerwona. Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszy niż 1.91.

Bonus bez depozytu

Bukmacher STS zachęca do rejestracji nowych graczy. Operator na start oferuje użytkownikom bonus bez wpłaty. Chcąc go otrzymać należy wpisać kod promocji BETONLINE to sprawi, że bukmacher przyzna 29 PLN na grę i to bez żadnego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12