Czas na ostateczne rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów. A w związku z tym warto jest skorzystać z promocji bukmachera Totalbet, który to zmniejsz ryzyko przegranych an te rozgrywki.

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy Totalbet, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Załóż darmowe konto u bukmachera STS i odbierz freebet. Kod promocji BETONLINE

Swojego udziału w promocji nie trzeba nikomu zgłaszać, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kupony z oferty przedmeczowej bądź też na żywo z Ligi Mistrzów.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN, a środki za jakie został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Jak okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona Ci zwrotu w wysokości 50%. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Rozliczenie kuponu nastąpi najpóźniej do 14 marca do godz 02:00.

Ewentualny bonus zostanie przypisany do konta gracza Totalbet w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą, a także:

  • na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.20.
  • kurs całkowity kuponu musi być równy 2.00

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.