W sobotni wieczór odbędzie się gala KSW 49. Z tej okazji bukmacher Etoto posiada ofertę dla swoich graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej o 50%.

Chcąc wziąć udział w tej promocji należy zgłosić swój udział na stornie internatowej bukmachera Etoto. A mogą wziąć w niej udział Ci gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja dotyczy wszystkich kuponów zawartych za minimum 50 PLN , a których będą znajdować się jedynie zdarzenia z KSW 49.

Wystarczy zagrać kupon, może to być pojedynczy jak i wielozdarzeniowy na którym będą znajdować się zdarzenia z KSW 49. Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.20

Emocji podczas tej gali na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku bardzo ciekawych pojedynków ja chociażby Materla Askham czy Solić vs Kaszubowski.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Jeżeli okaże się, ze kupon został rozliczony jako przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher Etoto dokona zwrotu 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Zwrot należy odebrać poprzez kliknięcie opcji „Zatwierdź” tuż po rozliczeniu kuponu. Bonus na konto wówczas trafi do 20 minut

Dzięki bonusowi będzie można w pełni korzystać z oferty bukmachera i dokonywać zawarcia kuponów. Jednak należy pamiętać, ze bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonana sześciostronnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.