Bukmacher Forbet z okazji rewanżowych pojedynków polskich drużyn w europejskich pucharach, tj. Piasta, Cracovii oraz Legii oferuję promocję swoim typerów, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Forbet zwrot stawki za przegrany bukmacher

Forbet zwrot stawki za przegrany bukmacher

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji gracze mogą skorzystać do środy 17 lipca do godz. 20:00. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać do tej godziny kupon, na którym będą znajdą się TYLKO trzy spotkania: Piast Gliwice – BATE Borysów, Legia Warszawa – Europa FC, Cracovia – DAC Dunajska Streda.

Bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej na zwycięstwo polskich drużyn. Nadmienić trzeba, że wszystkie kupony zagrane systemem automatycznie są wykluczone z tej promocji.

Stawka za jaki musi zostać zawarty kupon musi wynosić dokładnie 49 PLN lub 99 PLN. Kupony zagrane systemowo automatycznie nie są kwalifikowane w tej akcji.

Jeden użytkownik może zagrać tylko jeden kupon promocyjny.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu i spełnia warunki promocji, a do tego jego kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot:

  • 100% wartości stawki pod warunkiem, że na kuponie był jeden błąd
  • 50% wartości stawki pod warunkiem, że na kuponie był jeden błąd

Ewentualny zwrot trafi na konto gracza najpóźniej do piątku 19 lipca do godz. 16:00.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bonus extra 50 PLN od bukmachera Forbet:

Nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora? To nic straconego, ponieważ na start może otrzymać bonus w wysokości 50 PLN! Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.

Warto jest jednak pamiętać, że łącznie ten operator zwiększa trzy pierwsze depozyty, gdzie to łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN w formie środków bonusowych.

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.