Popularny w Polsce bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom ciekawy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą: freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka do 115 PLN oraz bonus równowartości wpłaty. Z tych bonusów będzie można skorzystać jedynie wtedy, kiedy gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Darmowy kod bonusy u bukmachera Fortuna

Darmowy kod bonusy u bukmachera Fortuna

Oferta powitalna jest skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Fortuna.

Warunki tej akcji są bardzo proste i co istotne nie zajmą zbyt wiele czasu użytkownikowi. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Należy to zrobić na stronie bukmachera Fortuna.pl. Wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko.

Bardzo ważne jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dzięki czemu bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Freebet bez depozytu od bukmachera Fortuna:

Wystarczy założyć konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że na koncie gracz pojawi się darmowy bonus i to bez dokonania depozytu w wysokości 20 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Środki znajdą się na koncie gracza i będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty użytkownik może liczyć na darmowe środki. Bukmacher Fortuna przyzna bonus rozwartości depozytu, np. gracz dokonał wpłaty w wysokości 900 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na koncie gracza tylko, ze w formie środków bonusowych.

Gracz, maksymalnie może otrzymać 1000 PLN.

Cashback do 115 PLN od Fortuny

Natomiast pierwszy kupon po dokonaniu rejestracji jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher Fortuna dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.