Najnowszy przegląd bukmacherski

A dlaczego nie spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich? Zwłaszcza że możesz wygrać naprawdę sporo gotówki… Zapoznaj się z naszym najnowszym przeglądem tego, co dzieje się w podmiotach hazardowych. Jakie firmy bukmacherskie są najpopularniejsze? Co one oferują? Jakie zakłady są aktualnie zaś szczególnie często typowane?

Jakie firmy bukmacherskie cieszą się największym zainteresowaniem?

W tej grupie warto wymienić na pewno STS. Ten podmiot hazardowy jest m.in. bardzo doświadczony. Stażu na rynku mu nie brakuje. Wszak ta firma prężnie działa już od 1997 roku. Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do legalności, to zupełnie bezpodstawnie. W końcu ten podmiot hazardowy działa zgodnie z zasadami obecnymi w polskim prawie. STS oferuje możliwość typowania na kilka sposobów. Masz okazję zdecydować się np. na grę w punktach stacjonarnych. Do wyboru jest także obstawianie przez sieć (aby to było możliwe, musisz się wcześniej zarejestrować). Ewentualnie masz okazję ściągnąć aplikację mobilną. Jacy są inni najlepsi bukmacherzy online? Warto na pewno wspomnieć o Fortunie. To kolejny nie tylko doświadczony, ale także lubiany podmiot hazardowy. Fortuna jest oczywiście legalna. Możesz np. zweryfikować w tym celu rejestr domen zakazanych, aby dowiedzieć się, że wszystko w tym aspekcie jest w jak najlepszym porządku. Gdzie jeszcze warto się zarejestrować? Są to m.in. takie firmy bukmacherskie, jak Etoto, Fuksiarz, czy Totolotek…

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Najbardziej atrakcyjne promocje

Nie ma problemu, aby na przykład zdecydować się na freebety bez depozytu. W jakich firmach bukmacherskich możesz je aktualnie uzyskać? M.in. w STS. Co trzeba zaś zrobić, aby skorzystać z tej właśnie oferty? Musisz zarejestrować konto. W czasie wykonywania tej czynności należy zaś wpisać odpowiedni kod promocyjny. Ile dzięki temu uzyskasz? To 25 PLN. Podobną ofertę ma także Fortuna. Zasady są bardzo zbliżone. Mianowicie w czasie zakładania konta też należy wpisać stosowny kod promocyjny. Jeśli to zrobisz, to będziesz mógł zainkasować 20 PLN. Jakie inne promocje bukmacherskie (oferowane aktualnie przez bukmacherów) są godne polecenia? Jeśli zarejestrujesz konto w STS, to będziesz mógł potem swobodnie skorzystać z głównego bonusu. Jest to zaś aktualnie 100% do 1200 PLN. Co natomiast oferuje Fortuna? Główna promocja tego bukmachera internetowego to obecnie zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jest obecnie chętnie typowane przez graczy?

W najnowszym przeglądzie bukmacherskim chcielibyśmy odnieść się również do tego, jakie zakłady są aktualnie bardzo popularne wśród graczy. Nie brakuje typerów obstawiających oczywiście zakłady z piłki nożnej. Warto wiedzieć, że w najlepszych firmach bukmacherskich jest bardzo bogata oferta opcji przedmeczowych, jak i live. Dodatkowo niedawno rozpoczął się nowy sezon w skokach narciarskich. A jak wiadomo, jest to polski zimowy sport narodowy. Już teraz można typować zakłady długoterminowe oraz krótkoterminowe (odnoszące się do tego, kto będzie np. najlepszy w czasie poszczególnych konkursów).