Na najbliższe dni bukmacher Forbet organizuje promocję English Breakfast. Dotyczy ona jedynie spotkań z najwyższej fazy rozgrywkowej w Anglii. Wystarczy postawić kupon i musi on być rozliczony poprawnie, aby cieszyć się o 14% z większej wygranej.

Promocja. trwa do 2 stycznia 2019 roku Jeżeli chcemy wziąć w niej udział to nasz kupon musi zostać zawarty w godzinach 06:00-11:00. Muszą się na nim znajdować jedynie zdarzenia przedmeczowe.

Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to trzy. Jednak wszystkie musza pochodzić z rozgrywek angielskiej Premier League, a także jedno musi być zdarzenie specjale, „Wygrywaj +14%” o kursie 1.14, które znajduje się w zakładce Piłka nożna>Anglia> Premier League

Bukmacher zabrania grania środkami bonusowymi oraz systemem. Rozliczenie kuponu odbywa się codziennie o godz. 11:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.