Zasady obstawiania zakładów ciągle się zmieniają, a bukmacher często szuka nowych sposobów na to, aby uniemożliwić ci wygraną. Dlatego też mamy dla ciebie ten przewodnik, który pomoże Ci obstawiać zakłady – jeśli dopiero zaczynasz!

Obstawianie zakładów bukmacherskich – Poradnik dla początkujących

Jak obstawia się zakłady bukmacherskie?

Naturalnie jest to całkiem proste, ponieważ próbujesz udowodnić bukowi, że się myli na temat danego wydarzenia – czy to jest wynik spotkania sportowego, wydarzenie społeczne, bądź też e-sportowe – tak naprawdę zależy to tylko od tego, na co postawiłeś swój zakład. Obie strony stawiają te same pieniądze, jeśli masz rację – to pieniądze są twoje. Jeśli jednak źle postawisz, buk odbierze ci pieniądze za zakład. Pamiętaj też o tym, że od każdego zakładu musisz zapłacić podatek, który wynosi 12%, a jeśli obstawiasz powyżej 2200zł – to musisz dopłacić dodatkowe 10% – nie mówiąc już o marży bukmacherskiej.

polski bukmacher sts bonus 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez wpłaty własnej. Kod promocyjny: BETONLINE

Ile można zarobić?

Oczywiście każdy jest zainteresowany tym, ile można zarobić na graniu u bukmachera. Bukmacher używa właściwych wskaźników aby obliczyć kursy, aby upewnić się, że wszystko wygląda profesjonalnie, jednocześnie upewniając się, że przy przegranej nie straci zbyt wiele. Oczywiście w niektórych grach trzeba liczyć na dużo szczęścia, a nasza wiedza może być bezużyteczna, ponieważ wynik pojedynczej gry jest określany przez komputer – tak jest np. W przypadku zakładów wirtualnych. W grach e-sportowych można bardziej polegać na analizie danych statystycznych, ponieważ w zespole kilkuosobowym są prawdziwi gracze, więc e-sport bardziej przypomina sporty klasyczne, dlatego jest nieco lepszy jeśli chodzi o przewidywalność. Naturalnie legalni bukmacherzy z racji rosnącej popularności oferują właśnie zakłady na e-sporty coraz częściej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego coraz więcej osób obstawia e-sporty?

Rynek e-sportu jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków zakładów, na których można obstawiać. Kursy w zakładach e-sportowych są prawie takie same, jak w przypadku klasycznych sportów. W zeszłym roku e-sporty pobiły wszelkie rekordy, a miliony ludzi obejrzały setki meczów na żywo w internecie. Największe zawody e-sportowe mają pulę nagród wynoszącą dziesiątki milionów dolarów, a zainteresowanie wciąż rośnie. Można przewidzieć, że za kilka lat zawodowi e-sportowcy będą jeszcze bardziej dochodowi niż zwykli sportowcy.

Jeśli masz odpowiednią wiedzę i dobrze znasz wybrany przez ciebie zespół e-sportowy, to na pewno warto jest obstawiać zakłady na e-sport. Ponieważ jest to dość młody temat, polscy bukmacherzy nie mają możliwości zatrudniania wybitnych ekspertów w dziedzinie prognozowania wyników e-sportowych, więc szanse są niemal równe. Niemniej jednak warto pamiętać, że e-sport jest bardziej nieprzewidywalny niż zwykłe sporty, dlatego należy wziąć to pod uwagę przy wyborze kierunku obstawiania zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.