Ciekawą promocję na czwartek – 4 kwietnia dla swoich graczy posiada bukmachera Forbet, który to rozdaje 25 PLN dla każdego gracza, który dokona zawarcia kuponu za minimum 100 PLN.

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Poza tym nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału jak i również nie trzeba się zapisywać do tej promocji.

Ta akcja promocyjna trwa jedynie w czwartek – 4 kwietnia do godziny 23:59. I to właśnie do tego momentu musimy dokonać zawarcia kuponu, aby otrzymać ewentualny bonus.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.30. Zaś kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.50. Natomiast kupon musi zostać zwarty za minimum 100 PLN.

Jednak nie można zapominać, że w przypadku kiedy: kupon zostanie zawarty za środki bonusowe oraz będzie na nim znajdować się zdarzenie typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości nie ma zakładu. To automatycznie bukmacher Forbet wykluczy takie kupony z promocji.

Co istotne w tym wszystkim bonus trafi na konta gracza nie zależenie od rozliczenia kuponu. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że na każdego gracza, który spełnia powyższe warunki promocji przysługuje tylko jeden bonus!!

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością, gdzie kurs całkowity kuponu nie będzie mniejszy niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.