Opinie graczy odnośnie firm bukmacherskich – gdzie gramy najczęściej?

Gorliwie szukasz profesjonalnych podmiotów hazardowych? Aby je znaleźć, warto m.in. zapoznać się z opiniami innych typerów. Po przeczytaniu recenzji będziesz bowiem wiedział, które firmy bukmacherskie są rzeczywiście w 100% godne polecenia. Ze statystyk wynika, że niektóre podmioty hazardowe znacznie wyprzedzają inne – pod kątem zainteresowania. Sprawdź, które firmy bukmacherskie zaliczają się do tej grupy.

STS

Bardzo dużo osób wybiera ten podmiot hazardowy. Firma STS ma grono oddanych fanów. A ta liczba regularnie wzrasta. Co powoduje, że opinie na temat tego podmiotu hazardowego są w zdecydowanej większości tak pozytywne? Warto tutaj wymienić kilka najbardziej istotnych czynników. Przede wszystkim firma bukmacherska STS działa zgodnie z postanowieniami Ustawy Hazardowej. Jeśli będziesz tam obstawiał, to zrobisz to bez łamania nawet jednego przepisu. Co jeszcze ma znaczenie? Oferowanie świetnych bonusów na start. Choćby dlatego komentarze na temat STS są tak przychylne. Warto zaznaczyć, że niedawno ta firma bukmacherska zmieniła bonus powitalny. Aktualnie oferta zakłada, że nowy gracz może zainkasować nawet 1500 PLN. Co trzeba zaś zrobić, aby to było możliwe? Należy założyć konto, a potem trzykrotnie wpłacić pieniądze. Przy pierwszym depozycie otrzymasz 100% do 300 PLN. Potem możesz zainkasować 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN. Na dodatek osoby zainteresowane grami karcianymi i sportami wirtualnymi mogą zgarnąć po 20 PLN na te działy.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Betclic

Pozytywne recenzje ma tak samo ta firma bukmacherska. Warto zaznaczyć, że podmiot hazardowy Betclic od kilku dobrych lat działa legalnie. Możesz tam zatem np. swobodnie założyć internetowe konto. Jest tutaj także nieco inna opcja. Warto wspomnieć, że STS także ją oferuje. To aplikacja mobilna Betclic. Aby z niej skorzystać (i tym samym móc obstawiać poza własnym domem albo mieszkaniem), należy tylko pobrać to narzędzie, a potem je u siebie zainstalować. Na skutek tego będziesz mógł grać praktycznie wszędzie. Do tego będzie potrzebne posiadanie telefonu wraz z podłączeniem do internetu. Co jeszcze przemawia za tym podmiotem hazardowym? Ta firma bukmacherska jest nie tylko uniwersalna. Dodatkowo każda nowa osoba może liczyć na fajny bonus. Obecnie (stan na 25 kwietnia 2022 roku) jest oferowany zakład bez ryzyka do 200 PLN. Ta promocja cieszy się sporym zainteresowaniem. Warto zaznaczyć, że musisz tutaj tylko założyć konto, wpłacić pieniądze i zagrać zakład. Dzięki temu (w razie przegranej) będziesz mógł skorzystać ze zwrotu postawionej stawki (minus podatek).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Betfan

W tym bukmacherze online także warto posiadać konto. Opinie Klientów na temat Betfan są bardzo dobre. Przede wszystkim ze względu na legalne i bardzo hojne usługi na płaszczyźnie promocyjnej. Ta firma bukmacherska oferuje bowiem m.in. cashback do 600 PLN. Aby z niego skorzystać, trzeba założyć konto, wpisać kod i zrealizować depozyt. Jeśli pierwszy kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki. Oferowany jest dodatkowo zakład bez ryzyka (70 PLN) oraz podwojenie drugiego depozytu (do 1000 PLN).