Forbet należy do jednego z trzech bukmacherów, którzy w okazji Świąt Bożego Narodzenia prowadza kalendarz adwentowy, w którym umieszczają codziennie inne promocje. Na dzisiaj, tj. 23 grudnia bukmacher daje paczkę prezentów dla pięciu osób, którzy dodadzą najlepsze zdjęcia świąteczne z motywem sportowy.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, tj. w niedziele 23 grudnia i trwa do końca dnia. Jeżeli chcemy wziąć udział w promocji to musimy dodać zdjęcie świąteczne zdjęcie z motywem sportowym.

A musi one znaleźć się na jednym z trzech mediów społecznościowych czyli Facebook, Instagram bądź Twiter. Gdzie dodamy nie ma znaczenia. Jednak trzeba pamiętać, że może to być tylko jedno zdjęcie i mieć dopisane tag #ŚwiętaforBET.

Bukmacher nagrodzi pięć najlepszych zdjęć, które spełniają powyższe kryteria. Nagród to paczka gadżetów od Forbet i dodatkowo od Amabsadorów tego operatora. Bukmacher skontaktuje się osobiście z wygranymi, maksymalnie do 72 godzin, od momentu zakończenia konkursu.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.