Warto na pewno jest skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher Fortuna dla nowych graczy. Ponieważ operator ma nowy pakiet powitalny dla osób, które założą konto u wspomnianego bukmachera. A można otrzymać nawet do 1000 PLN za jeden depozyt.

Fortuna rozdaje nagrody nowym graczom

Fortuna rozdaje nagrody nowym graczom

Promocja skierowana jest do graczy, którzy jeszcze nie założyli konta u bukmachera Fortuna. A sam proces rejestracji nie jest skompilowany i można powiedzieć, że potrwa dosłownie chwilę.

Lecz nie można zapominać, że podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, który wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę w formularzu!

Kod promocji BETONLINE na freebet

Jak przejdziemy poprawnie proces weryfikacji możemy skorzystać z prezent, jakie przewidział bukmacher dla nowych swoim graczy:
-100 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka
-20 PLN na start jako punkty FKP, które można wykorzystać na zakłady online
-Do 1000 PLN za pierwszy depozyt na konto

Wszystkie próby oszustwa, m.in. zakładanie multikont itp. będzie skutkowało tym, że bukmacher dokona blokady tych kont.

Obok tej promocji na pewno nie można przejść obojętnie. Ponieważ bukmacher Fortuna ma ciekawą ofertę spotkań z dobrymi kursami, a także niską marżą. Poza tym gracze Fortuny można skorzystać z darmowych streamów spotkań z piłki nożnej, tenisa i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.