W zakładach bukmacherskich są rzeczy których należy się trzymać i są takie których należy się wyzbywać. My skupimy się na tych których należy się wyzbywać. W tym artykule przedstawimy wam parę z nich, abyście nie musieli ich już więcej powielać, a wasze wygrane były jeszcze większe.

Pamiętaj! Unikaj tych rzeczy jak ognia, gdy obstawiasz zakłady

Człowiek który nigdy nie przegrał z bukmacherem jest mitem

Legendarny gracz który nie przegrał ani jednego swojego zakładu nie istnieje. Z całą pewnością są to bzdury które wymyślili za pewne sfrustrowani gracze, którzy nie potrafią sobie poradzić z przegraną. Patrząc na to nawet realnie osobą która by nigdy nie przegrała na zakładach bukmacherskich musiałaby mieć umysł podobny do umysłu robota, bądź robić doskonałą analizę bukmacherską, która została stworzona bezbłędnie, natomiast sport jest nieprzewidywalny i mogą się wydarzyć podczas jego uprawiania różne czynniki których nie da się przewidzieć takie jak kontuzja zawodnika, w tym wypadku idealny gracz bukmacherski musiałby przepowiadać przyszłość co jest mało prawdopodobne. Tak więc podsumowując nie ma takiej osoby, która by wygrywała wszystkie zakłady. Natomiast należy pamiętać, że dobry gracz po przegranej powinien na spokojnie podejść do porażki, przeanalizować swoje błędy, wyciągnąć wnioski i następnie wrócić do obstawiania.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Porażka i strach przed nią

Strach przed porażką to jeden z najczęstszych błędów, które popełniają gracze podczas zakładów bukmacherskich. Działa ona w ten sposób, że zamiast podjąć ryzyko na opłacalnym zakładzie i złożyć kupon to niestety obawiamy się, że przegramy swoje pieniądze na tym zakładzie i postanawiamy nie obstawiać tego typu. Należy się tego wyzbyć za wszelką cenę, ponieważ taki błąd może doprowadzić do przykrych konsekwencji, których nikt nie chciałby doświadczyć. Granie na zakładach bukmacherskich wiąże się naturalnie z porażką, ponieważ nie da się ciągle wygrywać podczas typowania. Trzeba być tego świadom, a gdy tak już się stanie spokojnie będziesz w stanie wygrywać całkiem duże kwoty pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie analizowanie swoich typów

Brak analizy bukmacherskiej to kolejny błąd który popełnia wielu z graczy. Brak tego niestety skutkuje ciągłymi porażkami i niepotrzebnym denerwowaniu się. Wielu graczy zakładów bukmacherskich tworzy analizę bukmacherską po to aby zwiększyć swoje szansę na wygraną. Jest ona przydatna dla wielu graczy. Nie ma co ukrywać, że stworzenie takiej analizy zajmuje trochę czasu, lecz jeśli ma ona nam zwiększyć nasze prawdopodobieństwo wygranej to chyba się opłaca. Także nie zapominaj o niej podczas obstawiania swoich zakładów.