Jeśli zaczynam swoją przygodę z bukmacherką nie możemy się nastawiać od razu na wygrane, a wręcz na to, że będziemy przegrywać. Aby wygrywać na typach sportowych należy mieć coś jeszcze w zanadrzu. Dlatego w tym artykule przedstawimy wam kilka porad które mogą wam się przydać.

Polski bukmacher Betfan – oferta 2021
Porady dla osób typujących u bukmachera

Gracze którzy nie przegrywają to mit

Bardzo dużym błędem u nowicjuszy jest strach przed porażką, wiadomym jest, że nikt by nie chciał przegrać. Niestety musimy pogodzić się z tym, że jak i wygrywamy tak i będziemy przegrywać, a jeśli myślimy inaczej to powinniśmy zmienić nasz tok myślenia, bo strach, że przegramy jest wielkim nieporozumieniem, grając musimy się z tym liczyć. Tak więc czasami musimy najzwyczajniej w świecie zaryzykować.

Bądź realistą

Realizm, należy o tym zawsze pamiętać, że zakłady nie są dla ludzi, którzy wolą po prostu nie robić nic, ponieważ jeśli nie będziemy stale poszerzać swojego zrozumienia danego sportu, to tym samym nie będziemy wygrać na zakładach bukmacherskich. Dlatego też zapamiętaj, że w każdym momencie swojego życia należy się starać.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Nie stawiaj zakładów akumulacyjnych

Prawdą jest, że najwyższe wygrane były po przez zakłady ,,AKO” ale takie zakłady zdecydowanie lepiej jest unikać, ponieważ wygrana na takich zakładach jest tak samo możliwa, jak wygrana na loterii, tak więc jeśli będziesz chciał się założyć z bukiem w takim zakładzie to może lepiej pomyśl nad wydaniem tych pieniędzy rozsądniej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady solo

Chcąc wygrać z legalnym bukmacherem lepiej będzie iść w zakłady solo. Naturalne jest, że na zakładzie solo można mniej zarobić niż przy zakładach AKO, ale w tym pierwszym przypadku mamy nawet 1/2 szans na wygraną. Wszyscy doświadczeni typerzy wiedzą, że zakłady ako ciężej jest wygrać i większość woli postawić jednak na zakłady solowe.

Legalny bukmacher

Jeśli zależy Ci na tym aby wygrywać pieniądze z zakładów i przy okazji nie obawiać się żadnych kar to najlepszym wyborem w tej sytuacji byłby wybór legalnego bukmachera. Wiadomym jest, że polskie służby nie złapią Cię za jeden czy dwa zrobione zakłady (aczkolwiek różnie bywa), natomiast mogą Cię odwiedzić w przypadku większej wygranej, a wtedy może być nie miło. Tak więc, dobrym pomysłem jest jednak zakładać się z legalnym bukmacherem i mieć tą pewność, że wszystko będzie w porządku.