W czwartek 11 kwietnia bukmacher Forbet rozdaje swoim graczom bonusy w kwocie 25 PLN. Wystarczy do końca dnia dokonać zawarcia kuponu za minimum 100 PLN, aby otrzymać 25 PLN i to niezleżenie od rozliczenia kuponu.

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. A poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu. Jeżeli chcesz wziąć udział w tej promocji nie musisz nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy, spełnić warunki regulaminu.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w czwartek 11 kwietnia do godz. 23:59. I to właśnie w tym okresie musimy dokonać zawarcia kuponu za minimum 100 PLN. Poza tym bukmacher wymaga od nas, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Natomiast łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Natomiast z promocji wykluczone są kupony systemowe oraz zawarte za środki bonusowe, a także mające zdarzenia z golden race oraz draw no bet, drużyna gospodarzy/gości.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, to automatycznie do pierwszego kuponu bukmacher Forbet przyzna bonus w wysokości 25 PLN. I to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić, o ile gracz dokona czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.