Z okazji ostatnich ośmiu spotkań w piłkarskiej Lidze Mistrzów Forbet daje możliwość wygrania koszulek z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Jednak warto jest pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 12 grudnia. A dokładne szczegóły konkursu można znaleźć poniżej:

1. Główny warunek to jak zostało już wspominane kupon musi zostać zawarty w dniu dzisiejszym, czyli 12 grudnia i zostać rozliczony maksymalnie do godz. 23:59.

2. Kupon musi zostać rozliczony jako wygrany. Zabronione jest granie system.

3. Stawka na kuponie być równa 39 PLN! Można postawić kilka kuponów.

4. Ilość wybranych typów na jednym kuponie jest dobrowolna.Jednak pod warunkiem, że są one jedynie z piłkarskiej Ligi Mistrzów.

5. Kupon nie może zostać zawarty ze środków bonusowych.

6. Nagrodą trafia w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania danych do wysyłki. W razie wygranej operator się z Tobą skontaktuje się poprzez  e-maila.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.