Bukmacher Etoto ma nową promocję dla graczy, którzy w lutym dokonają rejestracji u bukmachera. Ponieważ za rejestrację i pierwsze depozytu możemy utrzymać nawet 1040 PLN!

Promocja obowiązuje jedynie do końca lutego. I dotyczy osób, które nie mają jeszcze konta u bukmachera.

Wystarczy, że w lutym dokonasz rejestracji konta, a w zamian dostaniesz freebeta w wysokości 20 PLN. Jednak łącznie możesz otrzymać łącznie cztery premie. A wszystko wygląda następująco:
-20 PLN za samą rejestrację
-200% bonusu za pierwszy depozyt
-100% bonusu za drugi depozyt
-Jeżeli w drugiej wpłacie zdeponujesz minimum 40 PLN, dostaniesz ekstra 20 PLN w postaci freebetu!

Łącznie można otrzymać maksymalnie 1040 PLN. Kwota jednak jest uzależniona od wielkości wpłat, jakich dokonasz.

Warto jest pamiętać, że nie trzeba wpisywać żadnych kodów promocyjnych, a także zgłaszać udziału w promocji. Ponieważ za każdy wykonany krok bonus zostanie przypisany do Twojego konta automatycznie. Co zresztą przedstawia poniższy schemat.

A na pewno warto jest skorzystać z promocji bukmachera. Ponieważ Etoto ma bogatą ofertę spotkań. Ponadto cały czas prowadzi ciekawe promocję dla swoich graczy.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.