Lvbet ma dla swoich graczy cotygodniowy bonus na sporty wirtualne w wysokości 20 PLN. Wystarczy, że od poniedziałku do niedzieli dokonamy obrotu w kwocie co najmniej 100 PLN na E-Sport, a bukmacher przyzna nam bonus.

Promocja trwa do 31 marca. Jednak należy pamiętać, że jest to promocja tygodniowa. Trwa od poniedziałku do niedzieli. W tym okresie musimy dokonać obrotu w kwocie 100 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Łączny kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 1.50. Kupony muszą zostać zawarte za środki gotówkowe. Podczas tej promocji bukmacher zabrania zawierać kupony przez freebety oraz inne środki bonusowe.

Bukmacher zezwala na zawieranie kuponów stronie lvbet.pl, wersji mobilnej strony lvbet.pl oraz za pomocą aplikacji mobilnej. W każdym tygodniu można odebrać tylko jeden bon!

Bonus zostanie przypisany do konta gracza automatycznie w każdym poniedziałek. O ile powyższe punkty zostały spełnione. Warunkiem wypłacenia bonusu jest dokonanie obrotu otrzymaną wartością pięciokrotnie w ofercie sportów wirtualnych..

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.