W sobotę 2 marca czeka znowu nas hit w piłce nożnej. A dokładnie mówiąc konfrontacja pomiędzy Realem Madryt, a Barceloną. W związku tym hitem bukmacher LvBet przewidział dla swoich gracze promocję podczas, w której rozdaje nagrody.

Odbierz dodatkową wygraną na pojedynek Realu Madryt vs Barceloną

Odbierz dodatkową wygraną na pojedynek Realu Madryt vs Barceloną

Udział w tej promocji mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy, że dokonam zakładu na spotkanie Real Madryt z Barceloną. A typ musi podchodzi z oferty podstawowej, ponieważ dopuszczalne zakłady to: 1 x 2 (zwycięzca meczu).

Kod promocji na freebet: Betonline

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN, a środki muszą pochodzić z konta głównego. Jak się okaże, że kupon zostanie rozliczony, jako wygrane to możemy liczyć na dodatkową kasę pod warunkiem:
› 30 PLN, jeśli bramka zostanie zdobyta w doliczonym czasie gry 2 połowy meczu
› 80 PLN, jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0
› 30 PLN za czerwoną kartkę dla Sergio Ramosa lub Gerarda Pique
› 40 PLN za bramkę zdobytą prawą nogą przez Leo Messiego lub Garetha Bale’a
› 100 PLN za hattrick Messiego, Benzemy lub Bale’a
› 500 PLN, jeśli podczas dokonywania zmiany jakikolwiek zawodnik odmówi zejścia z boiska, przez co zmiana nie dojdzie do skutku!

Bonus zostanie przypisany do konta gracza automatycznie. A będzie to najpóźniej w poniedziałek – 4 marca do godziny 17:00.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie kuponu nie mniejszym niż 1.75. W obrocie nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash – out, a także takie, na których znajdują się zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.