W związku z prowadzonym kalendarzem adwentowym przez bukmachera Etoto przed nami kolejna promocja od tego operatora. Bukmacher zachęca nas pograć na spotkania z lig Premier League, Bundesliga, La Liga, Ligue 1 lub Seria A, a na te rozgrywki bukmacher ma bonus w wysokości 30 PLN, jak okaże się, że Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany.

Promocja obowiązuje jedynie w niedziele 16 grudnia i trwa do końca dnia, czyli godziny 23:59. I do tej godziny mamy czas, aby wszystkie nasze typy zostały rozliczone.

W promocji biorą udział tylko spotkania z wspomnianych lig, czyli Premier League, Bundesliga, La Liga, Ligue 1 lub Seria A. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN. Na kuponie musza znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia, gdzie kurs nie może być mniejszy niż 1.02.

Jeżeli wszystkie te warunki promocji spełniłeś i okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to otrzymasz bonus w wysokości 30 PLN. Aby go odebrać, musisz po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”. Pamiętaj, że promocja trwa tylko w niedzielę 16 grudnia Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc wypłacić bonus?
Co zrobić, żeby wypłacić bonus?
Dokonać czterokrotnego obrotu sumą bonusu poprzez:

  1. Zawarcie kuponu pojedynczego, gdzie kurs nie może być mniejszy niż 2.20.
  2. Wybierając kupon, na którym będzie więcej niż jeden zakład to na każde typ musi mieć większy zakład niż 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.