Bukmacher Etoto zachęca do grania na swojej stronie zakładów na rzuty rożne. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu za minimum 50 PLN, a do tego aż kupon zostanie rozliczony jako przegrany w zamian dostaniemy od bukmacher Freebeta w wysokości 25 PLN.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59, aż do odwołania. I na przestrzeni tych dni musimy dokonać zwarcia kuponu, a do tego musi zostać on rozliczony.

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Etoto, a do tego wcześniej dokonali przynajmniej dwóch wpłat.

Aby zapisać się w promocji trzeba kliknąć „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Ponadto każdy kupon musi spełniać poniższe warunki:

 1. Zakład został postawiony oraz rozliczony na przestrzeni pełnego tygodnia, tj. od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.
 2. Minimalna kwotą za jaką można dokonać zawarcia kuponu to 50 LN i musi pochodzić ze środków własnych (gra innymi środkami, tj. bonusowymi oraz Freebetam nie jest liczona).
 3. Minimalny kurs zakładu to 1.02.
 4. Ponadto na kuponie musi się znajdować przynajmniej jedno poniższe zdarzenie na rzuty rożne w piłce nożnej:
 • 1×2 suma rzutów rożnych / 1×2 1. połowa – rzuty rożne / 1×2 2. połowa – rzuty rożne,
 • handicap azjatycki i suma rzutów rożnych (mecz / 1. połowa / 2. połowa),
 • suma rzutów rożnych drużyny,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych 2-drogowo,
 • suma rzutów rożnych – nieparzyste/parzyste,
 • rzuty rożne – handicap 3-drogowo,
 • rzuty rożne 3-drogowo,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych / więcej/mniej 1. połowa – rzuty rożne / więcej/mniej 2. połowa – rzuty rożne.

Jeżeli po rozliczeniu Twój kupon okaże się rozegrany a do tego spełniasz wszystkie powyższe warunki to zostanie przypisany do Twojego konta freebet w wysokości 25 PLN.

Odebrać nagrodę należy poprzez kliknięcie „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Freebet upoważnia nas do zawarcia kuponu bez żadnych kosztów, również nie trzeba dokonywać nim obrotu. Bowiem ewentualna wygrana zostanie pomniejsza o kwotę freebeta.

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.