Ostatnia promocja od Etoto z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego. Na środę 26 grudnia bukmacher zwraca 50 % stawki przy kuponie zawartym za przynajmniej 50 PLN.

Promocja obowiązuje tylko w środę 26 grudnia i trwa do końca dnia. Do tego czasu musi zostać:

  • zawarty kupon
  • zostać rozliczony
  • odebrać ewentualny bonus

Aby liczyć się w promocji musimy zawrzeć zakład wielokrotny za stawkę przynajmniej 50 PLN (bukmacher zabrania grania freebetami oraz innymi środkami bunusowymi). Jeżeli zawarty zakład okaże się przegrany bukmacher zwrócić Ci 50% stawki w formie bonusu. Maksymalnie będzie to 50 PLN.

Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02.

Żeby nagroda trafiła na Twoje konto po zalogowaniu musisz kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jakie trzeba spełnić warunki, żeby wypłacić bonus? Postawić kupon:
-z jednym zdarzeniem
-z kilkoma zdarzeniami

Kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.20. Natomiast jak wybieramy kupon wielozdarzeniowy to każdy typ nie może być mniejszy niż 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.