Bukmacher Etoto daje Freebeta graczom, którzy postawią kupon na zdarzenia z oferty live NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA. Należy jednak pamiętać, że Freebet możesz odebrać raz w tygodniu!

Promocja aktualna jest na przestrzeni całych tygodni, tj. od poniedziałku do niedzieli. W tym czasie należy dokonać zawarcia kuponu i jeżeli spełnisz poniższe warunki. A do tego Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany bukmacher przyzna Ci 50 PLN.

Jakie warunki trzeba spełnić?

  • można jedynie typować zdarzenia z oferty na żywo
  • na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA
  • Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 1000 PLN
  • Łączny kurs na kuponie musi wynieść co najmniej 1.95
  • Ilość zdarzeń na kuponie jest dobrowolna.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher przyzna Ci Freebeta w wysokości 50 PLN.

Po tym jak zostanie rozliczony Twój kupn pojawi się opcja „pop-up”, na którym wystarczy kliknąć „Zatwierdź”. Freebet trafi na Twoje konto wówczas maksymalnie do 20 minut.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.