Na najbliższe dni bukmacher Etoto ma promocję dla swoich graczy. Polega na wytypowaniu zwycięzcy bądź remisu w trzech pojedynkach. Jeżeli okaże się, że Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany bukmacher przyzna Ci Freebeta w wysokości 50 PLN.

Promocja polega na wytypowaniu trzech poniższych spotkań. Należy obstawić wygraną bądź remis (1×2) następujących pojedynków:
1.Sevilla – Barcelona – 23.01. godz. 21:30
2.Chelsea – Totteham 24.01 godz. 20:45
3.Arsenal – Manchester Utd 25.01 godz. 20:45

Aby Twój kupon został wzięty pod uwagę w promocji musisz spełnić poniższe warunki:

  • Jeszcze przed dokonaniem zawarcia kuponu, należy zapisać się do promocji, a ten proces zajmie Ci dosłownie sekundę.
  • Musisz oddać typ na wygraną bądź remis na jedno z powyższych spotkań. Dopuszczalne typy to (1×2)
  • Bukmacher dopuszcza zagranie kuponu pojedynczego na żywo, ale również musi być oddany tam typ na wygraną bądź remis (1×2)
  • Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN. Ponadto musi pochodzić ze środków własnych. Dokonanie zakładu poprzez freebety bądź inne środki bonusowe będzie skutkować wykluczeniem z promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony, jako przegrany to bukmacher przyzna Ci Freebeta w wysokości 50 PLN.

Jak odebrać bonus?
Po rozliczeniu kuponu pojawi się opcja „zatwierdź” i należy w nią kliknąć. Nagroda zostanie przypisana maksymalnie po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.

Freebet daje prawo graczowi do postawienia kuponu bez żadnych kosztów. Lecz trzeba pamiętać, że ewentualna wygrana zostanie pomniejsza o kwotę Freebeta, czyli o 50 PLN.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.