Święta coraz bliżej i tym samym coraz bliżej zakończenia kalendarza adwentowego. Na dwudziestu drugi dzień grudnia bukmacher Etoto w razie przegranego kuponu daje nam bonus w wysokości 20 PLN.

Promocja obowiązuje jedynie w sobotę, tj. 22 grudnia i trwa do końca dnia. W promocji biorą udział jedynie kupony z piłki nożnej i to określonych lig, tj.

  • Premier League,
  • La Liga,
  • Ligue 1,
  • Bundesliga
  • Seria A.

Wartość kuponu nie może być mniejsza niż 80 PLN. Bukmacher zabrania grania freebetami oraz innymi środkami bonusowymi. Ponadto na kuponie musza znajdować się przynajmniej dwa typy, z wspomnianych lig. Ponadto kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02. Ponadto Twój kupon musi zostać rozliczony jako przegrany.

Masz szansę na bonus, jeżeli spełniasz powyższe warunki, a także odbierzesz go dzisiaj do końca dnia. W innym przypadku automatycznie przepada.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.