Przed nami Święta Bożego Narodzenia, ale w dalszym ciągu bukmacher Etoto prowadzi swój kalendarz adwentowy. I ma dla swoich graczy kolejną promocję. Dokonaj wpłaty na swoje konto, a bukmacher przyzna Ci bonus.

Dokonaj wpłaty za przynajmniej 100 PLN, a bukmacher przyzna Ci 50 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie w poniedziałek 24 grudnia i trwa do godziny 23:59.

Jeżeli chcesz wymienić gotówkę musisz dokonać obrotu na przestrzeni 30 dni. Kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu, maksymalna kwota wpłaty liczonej do obrotu to ta, pozwalająca uzyskać maksymalną wartość bonusu).

Trzeba postawić kupon. Są dwie możliwości:

  • Sngliem z kursem przynajmniej 2.20.
  • Kupon wielozdarzeniowy, gdzie AKO musi wynieść przynajmniej 2.20, a kurs każdego z typów nie może być mniejszy niż 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.