Przed nami ostatnie dni kalendarza adwentowego u bukmacherów i tym samym ostatnie promocje. Na dzisiaj bukmacher Forbet zwiększa nasz depozyt o 50%. Jest to na pewno zachęta wpłaty na konto , tym bardziej, że przed nami weekend, gdzie oferta u bukmachera jest bogata.

Pamiętaj, że promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, tj. 21 grudnia i trwa do godziny 15:28. Do tego momentu mamy czas dokonania depozytu.

Promocja obowiązuje już od 20 PLN. Maksymalna natomiast wpłata przyznania bonusu wynosi 400 PLN. Jednak to nieznaczny, że nie możemy wpłacić więcej. Jednak wówczas bonus będzie i tak wynosił 200 PLN.

Aby odblokować bonus musisz dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po kursie minimum 2.00. Bukmacher zabrania grania systemem.

Jeżeli tego dokonasz i będzie chciał wypłacić swoje środki bonusowe to musisz najpierw dokonać czterokrotnego obrotu po kursie minimum 2.00. Bukmacher na to daje nam 14 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.