Na dzisiaj, tj. 18 grudnia bukmacher Forbet organizuje promocję w postaci zwrotu stawki. Trzeba zawrzeć kupon za dokładną kwotę 79 PLN z zakładki NA ŻYWO. W promocji biorą udział trzy pierwsze kupony, przykładowo jeżeli postawisz trzy kupony, dwa pierwsze okażą się przegrane, a trzeci wygrany, to dwa zwrot dostaniesz za dwa pierwsze kupony.

Główny warunek promocji jest taki, że trzeba zawrzeć kupon bądź kupony dzisiaj, tj. 18 grudnia maksymalnie do godzin 23:59. Jak już zostało wspomniane muszą one pochodzić z zakładki spotkań na Żywo.

Na każdym kuponie musi znajdować się przynajmniej jeden typ, gdzie kurs łączny nie może być mniejszy niż 3.00. Jednak co ważne stawka kuponu musi być równa 79 PLN. Co również istotne w tym wszystkie w promocji biorą tylko trzy pierwsze kupony.

Zabrania się stawiania typów DNB, a także stawiania przez Freebety oraz inne środki bonusowe. Jak spełniasz wspomniane warunki to bukmacher zwróci Ci połowę stawki kuponu w momencie, gdy kupon okażę się przegrany.

Bonus należy obrócić czterokrotnie po kursie przynamniej 2.00, a mamy na to 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.